Extreme Usenet review en korting

Extreme-usenet is een van de meeste gebruikte usenet-providers in Nederland. De snelheid is goed (tot 120mbit) en stabiel, de retentie-tijd is erg netjes (1200 dagen) en de prijzen zijn goed. Gelukkig kunnen de prijzen nog beter. In dit (korte) bericht leg ik uit hoe je 25% korting op je bestelling (maakt niet uit welk abonnement) kunt krijgen.

Update januari 2018 – Problemen bij Extreme Usenet

Dit artikel stamt reeds uit 2014, maar wij vonden het tijd voor een grondige update n.a.v. recente ontwikkelingen. Er komen hedendaags veel incomplete downloads binnen bij het downloaden via Extreme Usenet, waardoor bestanden niet bruikbaar zijn. Omdat dit ons in toenemende mate opvalt en het vrij storend is, voelden we ons geroepen deze bevindingen te delen.

Volgens de huidige maatstaven is de retentietijd van Extreme Usenet bovendien ondermaats; waar Extreme Usenet 1200 dagen retentie garandaart, heb je met een alternatieve Usenet provider als Eweka al 3400+ dagen retentie. Een ander goed alternatief is Tweaknews, met 2500+ dagen retentie. Beide aanbieders zijn Nederlands en bieden goede kwaliteit.

Ben je anno 2018 dus op zoek naar goede Usenet provider, neem dan een kijkje bij Eweka of Tweaknews.

25% korting op extreme-usenet

Om maar meteen met de deur in huis te vallen begin ik met het uitleggen van de manier waarop je 25% korting kunt krijgen op je bestelling bij extremeusenet. Dit is een truukje dat al langer  schijnt te werken. Zodra hij niet meer werkt zal ik het hier vermelden.

Stap 1: Ga naar de extreme-usenet site via deze link

Stap 2: Voer tijdens het bestelprocess deze code in: VWDOSW

Wat is Extreme Usenet voor een nieuwsgroep provider?

Extreme usenet is een van de grootste spelers op de Nederlandse usenet markt. Ze zijn bekend geworden om hun prijs/kwaliteit verhouding en het feit dat hun retentie en downloadsnelheiden erg stabiel zijn. Na een aantal providers geprobeerd te hebben maak ik nu al een meer dan een jaar tevreden gebruik van deze provider. Ben benieuwd naar jullie bevindingen, dus laat die vooral achter in de reacties!

De eigenschappen van extreme-usenet op een rijtje

  • 900 Dagen retentie
  • 157.000 nieuwsgroepen
  • Account delen is toegestaan
  • 99,7% compleetheidsgarantie
  • Gratis SSL
  • Onbeperkt downloaden
  • Snelheden tot 200 mbit

17 Comments

  1. Super werkt top!

  2. Werkt inderdaad goed. Dank!

  3. werkt ook vandaag nog

  4. Still working today, thanks for the code

  5. Thanx! Werkt nog steeds!

  6. Still works. Great!

  7. Thanks…werkt nog steeds…

  8. code werkt nog steeds

  9. Werkt nu nog steeds;-)

  10. Werkt nog steeds!

  11. En vandaag ook nog!

  12. Werkt perfect die code :)

  13. Vandaag gebruikt en werkt nog steeds….

  14. Werkt nog steeds. Zojuist besteld met 25% korting. Bedankt voor de tip!

  15. De code werkt nog steeds….

  16. Korting werkt, maar is 5% i.p.v. 25%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2023 Gax.nl Weblog

Theme by Anders NorénUp ↑